haavarl wrote:Heh, dette blir plutselig min første frihelg etter at jeg overtar ny leilighet. Hvis noen andre plutselig vil stille med bil og kjøre tur-retur Dombås stiller jeg min plass til disposisjon!
(Men jeg regner vel ikke helt med det.)
Ey, du har å stille! Ingen andre som kommer til å plukke opp meg her ute...
Så du har intet valg!
EDIT: Avreise: Hoff. Hvorfor skulle vi sitte på med den bussen, bedre å kjørt frem selv! (og dermed noe seinere avreise...)
EDIT2: Begynner å fundere på om jeg ikke skulle ha kommet meg innover kvelden før så man får noen minutter ekstra på puta. Kommer tilbake til om du trenger å kjøre om Løken.
har ikke meldt meg på kjernen turen med overnatting enda. av denn grunn at sjefen er ett svin å mener att en feit rosenborg supporter heller burde være på jobben å slave. driver å krangler meg til å få fri.
1) Har ikke fått noe svar fra Andreas, men vi kjører uansett
2-3) Vi sier oppmøte på Oslo S, Sjøsiden, klokka fem om morran på lørdag!
(Må være på Dombås før kl 11)
Satser du da på 4 fra Oslo Håvard? Eller skyver du litt på det, for eksempel til 0430? Det skulle vel i alle fall bli lite trafikk - så burde gå greit oppover
Jeg blir å plukke opp Rudskogen/Moelv. Jeg regner vel med at jeg da kan regna omlag 2 timer etter avreise fra Oslo?